Okolica

Krzyżowa daje wiele możliwości wypoczynku. Świeże powietrze, spokój oraz piękna okolica zachęcają do długich spacerów lub wycieczek rowerowych. Goście chcący aktywnie spędzić czas w naszym ośrodku, mogą skorzystać z sali sportowej, sauny, nowo otwartej siłowni, wypożyczalni rowerów, a także z boiska do koszykówki oraz piłki nożnej. Ponadto polecamy plac zabaw dla dzieci, bilard, tenis stołowy oraz kącik gier towarzyskich.

Od wiosny oferujemy imprezy na świeżym powietrzu - pikniki z ogniskiem i barbecue. Rozległy teren umożliwia zorganizowanie koncertów i imprez plenerowych nawet dla 1000 osób.

Krzyżowa położona jest w bliskiej okolicy wielu miejscowości atrakcyjnych turystycznie tj. Świdnica i Wrocław. Szczególnie polecamy zwiedzanie Kościoła Pokoju w Świdnicy, który znajduję się na światowej liście zabytków UNESCO, Zamku Książ i Uzdrowiska Szczawno-Zdrój oraz Wrocławia z licznymi zabytkami architektonicznymi. Zespół naszych pracowników specjalizuje się w organizowaniu programów wycieczkowych wraz z przewodnikiem i autokarem.

WYBRANE ATRAKCJE

 

Świdnica
Sobótka
Zagórze Śląskie
Głuszyca-Walim
Wrocław
Wałbrzych

Szczawno-Zdrój

Rogoźnica
Jaworzyna Śląska
Kłodzko
Karkonosze
Jawor
  • Kościół Pokoju w Jaworze
Morawa